– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Chata pod Smrekovicou, Ružomberok - Podsuchá

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %
Chata pod Smrekovicou [Zväčšiť - nové okno]
15 0
Umiestnenie: V doline Vyšné Matejkovo v osade Podsuchá, v horách Veľkej Fatry, 1 km od koliby Bodega (štýlové stravovanie) a hlavnej cesty Ružomberok - Donovaly. Kolem chaty prechádza horská cesta umožňujúca prístup autom až do vrcholových partií Veľkej Fatry, do strediska Smrekovica (na skok k nádherným výhľadom vo výške 1.400 m). Pri chate tečie horský potok, možnosť zberu húb v lese. Brankovský vodopád 3 km.
Ubytovanie: Dobre vybavená rekreačná chata pre 15 osôb, vhodná pre rodinky s deťmi alebo skupinky turistov. V chate je 5 spální (3x2, 1x3, 1x4 lôžka, možnosť 2 prísteliek), rozľahlá spoločenská miestnosť s krbom, SAT-TV a CD, jedáleň, plne zariadená kuchyňa (mikrovlnka, sporák, rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička) a kúpelne na prízemí aj na poschodí (sprchy, WC). Pred chatou je záhrada, vonkajšie posedenie, ohnisko, gril, detský domček a možnosť parkovania.
Cena: Leto: 12 EUR/os/noc, min. 10 osôb, min. 2 noci. Zima: 12 EUR/os/noc, min. 10 osôb, min. 3 noci. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok, všetky energie, drevo do krbu a posteľnú bielizeň).
Adresa: Chata pod Smrekovicou ****, Podsuchá - Vyšné Matejkovo 68, 034 01 Ružomberok. Prevádzkovateľ: Eva Gejdošová.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Chata pod Smrekovicou, Ružomberok - Podsuchá
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...