– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Privát Brest, Habovka

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

95 % (2)
Privát Brest [Zväčšiť - nové okno]
12
Umiestnenie: V centre Habovky na vstupe do Západných Tatier, na jednom z najkrajších miest regiónu Orava, v zdravom horskom ovzduší uprostred lesov. Obchod s potravinami a reštaurácia 70 m. Autobusová zastávka pri dome. Okolie ponúka turistiku, termálne kúpaliská, lyžovanie, priehrady, hrady. Počas letnej sezóny rôzne kultúrne akcie (Podroháčske folklórne slávnosti, Habovský kardan a iné).
Ubytovanie: Osobitná prístavba pri rodinnom dome so samostatným vchodom. Privát ponúká dve 2-lôžkové izby, jednu 3-lôžkovou izbu a apartmán s 2- a 3-lôžkovou izbou. Všetky izby aj apartmán majú vlastnú kúpelňu. Spoločná veľká kuchynka (el. varič, mikrovlnka, el. konvica, riad) a spoločenská miestnosť. Vykurovanie: ústredné kúrenie, ohrev teplej vody na plyn. Vonku je záhradné posedenie s kozubom na grilovanie a opekanie. Parkovanie v uzavretom dvore. Vhodné prostredie na oddych a relax pre rodiny s deťmi, manželské páry, dôchodca a všetkých, ktorí hľadajú súkromie, kľud a pohodlie.
Cena: Celoročne okrem Silvestra: 6,50 EUR/os/noc. Silvester: 15 EUR/os/noc. Rekreačný poplatok 0,5 EUR/os/noc. Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Nič iného sa nepripláca (cena zahŕňa energie, zimné kúrenia aj posteľnú bielizeň). Ceny sú garantované pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe, aj iba na 1 noc (aj cez hlavnú sezónu). Špeciálna ponuka len pre návštevníkov LacneUbytovanie.net!
Adresa: Privát Brest, Anna Knaperková, E. P. Bárdoša 209, 027 32 Habovka. Kontaktná osoba: Miroslav Knaperek.
Aktualizácia:
Odporučte toto ubytovanie:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

100 % (10. 2. 2015, 09.50)
Používateľ tu bol ubytovaný od 29. januára 2015 do 31. januára 2015.
Nové,pekné,čisté ubytovacie zariadenie. Veľké + má blízkosť obchodu s potravinami,reštaurácie a pohostinstva. Autobusová zastávka,kde stojí aj ski-bus,do 10km vzdialeného lyžiarskeho strediska Spálená,je hneď pred domom. Príjemný ubytujúci.
Pomer cena / kvalita100 %Čistota100 %Personál100 %Okolité prostredie90 %
90 % (16. 10. 2014, 14.47)
Používateľ tu bol ubytovaný od 11. októbra 2014 do 12. októbra 2014.
Pěkné nové pokoje, pocit čistoty. I když jsme přijeli později a SMS minula majitele, byli jsme vlídně přijati.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Privát Brest, Habovka
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...