– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Ranč u Bobiho, Nový Tekov pri Leviciach

?? %
mob. +421 905 536 295 (Ing. Ivana Knoppová), +421 905 804 370 (Andrej Kasáš) info@bobiranc.sk
Ranč u Bobiho [Zväčšiť - nové okno]
95 0
Umiestnenie: V dedine Nový Tekov na brehu rieky Hron, 10 km od mesta Levice. Východisko na Tekovské člnkovačky - pádlovanie na Hrone (vhodné aj pre deti, s instruktážou). Za riekou prechádza Pohronská cyklomagistrála.
Ubytovanie: Hotelový resort s konským rančom, reštauráciou, wellness, bazénom a športovým areálom. Stredisko má kapacitu 55 lôžok + 40 prísteliek v nefajčiarskych izbách (21x2 lôžka) a troch apartmánoch. Na každej izbe je vlastná kúpeľňa, LCD TV, internet, možné doobjednať chladničku a detskú postieľku. Reštaurácia s jazierkom v interiéri, záhradná reštaurácia, salónky. Profesionálna off road dráha, ihriská, plážový volejbal, bowling, tenis, minigolf, detské ihrisko a ďalšie atrakcie. Súkromné wellness s vírivku a fínskou saunou, masáže. Ponúkame kurzy jazdenia na koni (aj pre deti), jazdy na koči, voze a bričke.
Cena: Leto (mesiace 06-09): 2-lôžková izba U odvážneho kovboja 52 EUR/izba/noc (iba 1 osoba 47 EUR/noc), apartmán 2-lôžkový 80 EUR/apartmán/noc, 4-lôžkový rodinný 106 EUR/noc, 4-lôžkový premium 119 EUR/noc, prístelka 15 EUR/noc. Zima (mesiace 10-05): 2-lôžková izba 45 EUR/izba/noc (iba 1 osoba 40 EUR/noc), apartmán 2-lôžkový 70 EUR/apartmán/noc, 4-lôžkový rodinný 96 EUR/noc, 4-lôžkový premium 109 EUR/noc, prístelka 15 EUR/noc. Parkovanie v uzavretom areáli 5 EUR/noc. Raňajky 9 EUR (deti do 9,99 rokov 5 EUR). Zvieratko 12 EUR/noc. Poplatok obci 0,33 EUR/os/noc. Bazén a veľa športových aktivít pre ubytovaných zdarma. Posteľná bielizeň aj energie sú v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Ranč u Bobiho (Rezort u Bobiho), Hlavná 85, 935 33 Nový Tekov. Kontaktná osoba: Ing. Ivana Knoppová.
Aktualizácia:
Video: Predstavenie ranča u Bobiho

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Ranč u Bobiho, Nový Tekov pri Leviciach
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...