– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Mobilheim Na Samote, Slavníč

?? %
mob. +420 607 031 298 p.hruby-tzb@seznam.cz
Mobilheim Na Samote [Zväčšiť - nové okno]
6 0
Umiestnenie: Mezi obcemi Slavníč a Skorkov na Vysočině, na břehu Skorkovského rybníka v areálu bývalého Kletečkova mlýna a pily, na klidné samotě, avšak jen 6 km od sjezdu z dálnice D1. Autobus ve vsi Slavníč 1,2 km, vlaková zastávka 1,3 km. V městysi Herálec (2 km) obchod, hostinec i hotelový resort.
Ubytovanie: Mobilní dům (mobilheim 10x3 m) s apartmánem pro 6 osob, se zakrytou terasou, v zahradě bývalého mlýna. Pro větší skupinu možnost přistavení vlastních stanů na zahradě. V apartmánu jsou 2 pokoje (4 lůžka + 2 přistýlky), vybavená kuchyňka (el. trouba, mikrovlnka, rychlovarná konvice, nádobí), TV, elektrický krb a sociální zařízení. Bezplatné WiFi. Krytá terasa (pergola) 3x3 m s příjemným posezením a možností grilování. Možnost domluvení snídaní, masáží, vyjížďky kočárem taženým koňmi po blízkém okolí i plavby na jachtě po přilehlém rybníku. Ubytování jen bez domácích mazlíčků. Ubytování je v provozu dle počasí cca v měsících 04-10.
Cena: Celá sezóna: 1.815 Kč/apartmán/noc, min. 2 noci, v hlavní sezóně preferujeme týdenní pobyty. Další osoby ve stanu za příplatek. Parkování aut a motorek i nabíjení elektrokol zdarma. Ceny jsou konečné (včetně 10% DPH, energií i povlečení). Poplatek obci se nehradí.
Adresa: Ubytování Na Samotě - mobilní dům (mobilheim), Slavníč 37 (Kletečkův mlýn), 582 55 Slavníč u Herálce. Majitel a provozovatel: Pavel Hrubý.
Poznámky: Platená inzercia.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Mobilheim Na Samote, Slavníč
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...