– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Turistická chata Jaworzynka, Zakopané - Kužnice

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %

Turistická chata Jaworzynka (1.010 m), Zakopané - Kužnice

Turistická chata Jaworzynka [Zväčšiť - nové okno]
21 0
Umiestnenie: V polských Tatrách na okraji Zakopaného, v místní částí Kuźnice v Dolině Bystrej, nedaleko konečné zastávky autobusů a nástupní stanice lanovky na Kasprův vrch (Kasprowy Wierch). Kuźnice jsou důležité východisko turistických cest do Tater.
Ubytovanie: Turistická chatka s 21 lůžky v pokojích s vlastní koupelnou a TV. Restaurace s krbem, místními specialitami i konáním večírků s goralskou hudbou. V chatě je úschovna zavazadel, ski servis i půjčovna lyžařského vybavení.
Cena: Léto: 40 zł/os/noc (běžně pro ostatní návštěvníky 45 zł/os/noc). Zima: 45 zł/os/noc (běžně pro ostatní návštěvníky 50 zł/os/noc). Silvestr a jiné významné svátky: 80 zł/os/noc. Rekreační poplatek 1,70 zł/os/noc. Ceny jsou platné i při ubytování jen na 1 noc a zahrnují i povlečení.
Adresa: Turistická chata Jaworzynka (chata Javořinka, Stacja Turystyczna Jaworzynka), Bogusława Janowiak a Barbara Kominko, Kuźnice 9a, 34 500 Zakopane
Aktualizácia:
Odporučte toto ubytovanie:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Turistická chata Jaworzynka, Zakopané - Kužnice
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...