– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Penzión Sedlecký dvor, Sedlec pri Mikulove

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %
Penzión Sedlecký dvor [Zväčšiť - nové okno]
28 4
Umiestnenie: V obci Sedlec u Mikulova, v Lednicko-valtickém areálu na hranicích CHKO Pálava, v klidné části na cyklostezce mezi Lednicí a Mikulovem. Motorest Gastro 200 m, hostinec s terasou 100 m, ochutnávka Sedleckých vín s grilováním 100 m. V Sedleci je víceúčelové hřiště s možností pronájmu. Mikulov 6 km. Zámek Valtice 8 km, zámek Lednice 10 km. Vodní nádrž Nové Mlýny 13 km.
Ubytovanie: Penzion s 10 pokoji (6x2, 4x4 lůžka) s vlastním soc. zařízením (WC, sprcha). Jeden 4-lůžkový pokoj je bezbariérový. Společenská místnost (jídelna s kuchyňským koutem), společná lednice pro hosty. Vinárna s krbovými kamny pro příjemnou atmosféru při vínku. Penzion nabízí také uzamykatelnou místnost pro úschovu kol a motorek, kryté parkování a venkovní posezení. Možnost ubytování se zvířetem po dohodě s majitelem.
Cena: Celoročně: 2-lůžkový pokoj 450 Kč/os/noc, 3-lůžkový 420 Kč/os/noc, 4-lůžkový 390 Kč/os/noc, přistýlka 300 Kč/noc. Rekreační poplatek 14 Kč/os/noc. Snídaně 70 Kč/noc (do 10 let zdarma). Malý domácí mazlíček (na dotaz) 100 Kč/noc. Ceny platí při plném obsazení pokoje, i při ubytování jen na 1 noc. Ceny jsou včetně DPH.
Adresa: Penzion Sedlecký dvůr, Stanislav Koryčánek, Sedlec 121, 691 21 Sedlec u Mikulova
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Penzión Sedlecký dvor, Sedlec pri Mikulove
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...