– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovňa Stredné odborné učilište energetické, Veľké Kapušany

?? %

Turistická ubytovňa Stredné odborné učilište energetické, Veľké Kapušany

+421 566 382 641, fax +421 566 383 053 skola@sosvkjkrala.edupage.org
Turistická ubytovňa Stredné odborné učilište energetické [Zväčšiť - nové okno]
60 60
Umiestnenie: Vo Veľkých Kapušanoch, neďaleko kúpaliska, asi 10 min chôdze od centra mesta. V meste sú reštaurácie. Kapušany leží medzi riekami Uh, Latorica a Laborec, v centre mikroregiónu Použie (krásne lužné lesy, močiare, mŕtve ramená riek atď.). Veľké Slemence (hraničný priechod na Ukrajinu pre peších) 10 km.
Ubytovanie: Ubytovňa strednej školy s ubytovaním bunkového typu až pre 60 osôb. Každá bunka má 2-lôžkovú a 3-lôžkovú izbu, vlastné sociálne zariadenie s kúpelňou, chladničku a TV. Výťahom je možnosť sa dostať bezbariérovo do všetkých izieb. Parkovanie pred budovou. Hostia majú možnosť využitia tenisového kurtu, posilňovne, telocvične a klubovne. V ubytovni je WiFi. Recepcia je k dispozícii 24 hodín denne. Možnosť obedov v školskom stravovacom zariadení.
Cena: Izby: 3 a viac nocí 7 EUR/os/noc, 1-2 noci 7,50 EUR/os/noc. Apartmány: 3 a viac nocí 10 EUR/os/noc, 1-2 noci 10,50 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku a posteľnej bielizne) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe alebo apartmánu.
Adresa: Turistická ubytovňa (domov mládeže, internát), Stredná odborná škola - Szakközépiskola (Stredné odborné učilište energetické, SOUE), J. Krála 25, 079 01 Veľké Kapušany. Riaditeľ školy: Ing. Vladimír Sabolčák. Kontaktná osoba: Monika Šoltésová.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Turistická ubytovňa Stredné odborné učilište energetické, Veľké Kapušany
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...