– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Ubytovanie pri Solárke, Trojanovice

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %

Ubytovanie pri Solárke, Trojanovice

Ubytovanie pri Solárke [Zväčšiť - nové okno]
12
Umiestnenie: V malebné kotlině Moravskoslezských Beskyd s krásnou přírodou a čistým vzduchem, uprostřed horské vesnice Trojanovice. Sedačková lanovka na nejznámější horské středisko v Beskydech - Pustevny (v zimě lyžování, v létě turistika) 3 km. Vlaková stanice Frenštát pod Radhoštěm 3 km. V Trojanovicích je lanové centrum a koupaliště, možnost vyjížděk na koních.
Ubytovanie: Dva nově vybudované apartmány v přístavbě rodinného domu. Každý apartmán má ložnici (manželská postel), obývací pokoj (TV, rozkládací pohovka a válenda), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC). V jenom apartmánu je dětská postýlka. V přízemí je společná vybavená kuchyň pro 12 osob (2 jídelní stoly, mikrovlnka, varná konvice, lednice, el. sporák). Společenské hry, stolní fotbal, pingpong (za poplatek), velké travnaté hřiště (fotbal, volejbal), pískoviště a houpačky pro děti. Parkování u domu. Venku je posezení v kryté pergole s krbem. Ubytování bez domácích mazlíčků. Zákaz kouření ve vnitřních prostorech.
Cena: Celoročně mimo Silvestra: 1-2 osoby 730 Kč/apartmán/noc, 3-6 osob 250 Kč/os/noc. Cena je konečná (obsahuje i rekreační poplatek, povlečení, ručníky, energie) a platí i při ubytování jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adresa: Ubytování u Solárky, Pustková Anna, Trojanovice 399, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Ubytovanie pri Solárke, Trojanovice
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...