– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Penzión Stará zvonica, Nižná Boca

?? %

Penzión Stará zvonica (790 m), Nižná Boca

mob. +421 902 491 980 (recepcia), +421 902 610 777 (prevádzka) recepcia@podstarouzvonicou.sk
Penzión Stará zvonica [Zväčšiť - nové okno]
32 0
Umiestnenie: Medzi horami Nízkych Tatier, na Liptovskej strane horského prechodu Čertovica, na samote medzi obcami Nižná Boca a Malužiná. Autobusová zastávka Červená Voda 650 m.
Ubytovanie: Novovybudovaný rekreačný areál s penziónom, campom pre karavanov, reštauráciou, domácou pekárňou, minifarmou, farmárskym obchodom, požičovňov elektrobicyklov, fínskou saunou, vonkajšiou kaďou a veľkým detským ihriskom. Bezplatné WiFi v celom areáli. Veľké parkovisko. Altánok s výčapným zariadením. Ohnisko, gril. Vyhliadková veža. Penzión (18 lôžok + 14 prísteliek): 3 izby (2-lôžkové) a 5 apartmánov. Na každej izbe je súkromná kúpeľňa, chladnička, varná kanvica, TV aj fén. Info o kempe v samostatnej prezentácii.
Cena: Zima (1.10.-12.3.): izba 60 EUR/izba/noc (pri ubytovaní iba na 1 noc 70 EUR), apartmán pre 2 osoby 80 EUR/apartmán/noc (iba 1 noc 90 EUR), prísteľka v apartmáne 20 EUR/noc (iba 1 noc 25 EUR). Silvester: izba 90 EUR/izba/noc, apartmán 110 EUR/apt/noc (prísteľka 30 EUR/noc), min. 5 nocí. Raňajky 7 EUR (dieťa do 10 rokov 5 EUR). Rekreačný poplatok 0,80 EUR/os/noc. Ceny sú vrátane DPH, posteľnej bielizne aj energií.
Adresa: Stará Zvonica (Pod Starou zvonicou), Nižná Boca 651, 032 34 Malužiná. Prevádzkovateľ: NVB Invest, a.s. Prevádzkárka: Ing. Sylvia Peniaková.
Poznámky: Platená inzercia.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Penzión Stará zvonica, Nižná Boca
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...