– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Top apartmán, Bratislava

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %

Top apartmán, Bratislava

hlavné mesto Bratislava / Malé Karpaty / Zlaté piesky Ukázať na mape
Top apartmán [Zväčšiť - nové okno]
15
Umiestnenie: V centre Bratislavy, na pešej zóne, v tichom dvore rušnej ulice Obchodná. V bezprostrednej blízkosti je veľa kaviarní, barov, obchodov a kultúrnych pamiatok (Prezidentský palác 200 m, Primaciálny palác 500 m, Bratislavský hrad 1,1 km, Michalská brána 450 m). Nábrežie Dunaja 1 km. Hlavná železničná stanica Bratislava 1,6 km.
Ubytovanie: Moderný veľký podkrovný apartmán so 7 izbami a rozlohou 180 m2, max. pre 15 osôb. Apartmán ponúká 5 izieb na spanie (oddelené aj manželské lôžka), zariadenou kuchynku (chladnička, mikrovlnka), 2 kúpelne (fén, práčka), 2 spoločenské miestnosti (LCD TV+SAT, DVD, PC s internetom). V celom apartmáne je WiFi pripojenie zdarma. V blízkosti apartmánu (vedľajšia ulica) je strážené parkovisko. Apartmán je nefajčiarský, k dispozícii je káva, čaj, minerálka. Možnosť využiť služby recepcie (5 min. chôdze).
Cena: Sezóna (11.3.-30.10., 27.12.-3.1.): 1-4 osoby 100 EUR/apartmán/noc, každá ďaľšia osoba 13 EUR/os/noc. Mimosezóna: 1-4 osoby 90 EUR/apartmán/noc, každá ďaľšia osoba 10 EUR/os/noc. Rekreačný poplatok 1,65 EUR/os/noc. Strážene parkovanie 5 EUR/deň. Psík, mačka 6 EUR/noc. Káva, čaj, minerálka zdarma. Ceny platia aj pre ubytovanie iba na 1 noc. Pre pobyty na 4 a viac nocí bezplatný transfer z bratislavského letiska.
Adresa: Top apartmán (Top Apartment), Tibor Šeliga, Obchodná 30, 811 02 Bratislava
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Top apartmán, Bratislava
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...