– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Kemp Tyršovo kúpalisko, Rakovník

?? %
mob. +420 605 999 696 (recepce), +420 777 343 525 (restaurace) info@tyrsak.cz
Kemp Tyršovo kúpalisko [Zväčšiť - nové okno]
96 0
Umiestnenie: V přírodě CHKO Křivoklátsko na okraji Rakovníka, 2 km od náměstí v centru města. Vlaková stanice Rakovník 1,6 km, autobusové nádraží 1,8 km. Tipy na výlet: Železniční muzeum ČD v Lužné u Rakovníka 8 km, hrad Křivoklát 14 km, zámek Leontýn 20 km.
Ubytovanie: Kemp s celoročním provozem v areálu přírodního koupaliště, se 4-lůžkovými chatkami (24x) a plochou pro vlastní stany a karavany. V areálu je společné bezbariérové soc. zařízení, recepce (infocentrum), parkoviště, úschovna kol, ohniště i možnost grilování, společenská místnost, společná kuchyňka i restaurace s bezplatným Wi-Fi a specialitami z grillu. Hřiště na plážový volejbal, šlapadla, lehátka, stolní tenis, tobogán.
Cena: Chatky: malá 4-lůžková bez přímotopu 400 Kč/chatka/noc, velká 4-lůžková s lednicí a přímotopem 600 Kč/chata/noc, min. 2 noci. Stanování a karavany: malý stan 200 Kč/noc, velký stan 400 Kč/noc, karavan 350 Kč/noc (s el. přípojkou 450 Kč/noc), za osoby se nic nepřiplácí. Ostatní poplatky: pes 70 Kč/noc, auto 100 Kč/noc (auto bez ubytování 200 Kč/den), zapůjčení povlečení 80 Kč/os/pobyt, sprcha 30 Kč/žeton, elektřina 10 Kč/kW (přitápění v chatkách). Rekreační poplatek 20 Kč/os/noc. Ceny jsou platné celoročně.
Adresa: Kemp Tyršovo koupaliště (Tyršák), U koupaliště 2713, 269 01 Rakovník. Provozovatel: Jashin s.r.o. Odpovědná osoba: Roman Jašek.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Kemp Tyršovo kúpalisko, Rakovník
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...