– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Zámocký hotel Zlatý Orol, Ostravice

90 % (1)

Zámocký hotel Zlatý Orol (505 m), Ostravice

+420 558 436 904, mob. +420 736 500 090 hotel@zlatyorel.cz
Zámocký hotel Zlatý Orol [Zväčšiť - nové okno]
47 0
Umiestnenie: V lesích na okraji Ostravice, v osadě Mazák ve svahu údolí sevřeném mezi beskydskými velikány Lysou horou a Smrkem (krásné pěší túry na zmíněné vrcholy přímo z hotelu). Autobusová zastávka 800 m. Upravované běžkařské trasy kousek od hotelu. Skiareál Bílá 13 km, Gruň 16 km.
Ubytovanie: Rodinný horský hotel na zámečku z 19. století s 19 pokoji, kvalitní restaurací, wellness, rozlehlými zahradami a nádherným výhledem na hory. Hotel je vhodný pro rodinnou dovolenou, turisty, romantické víkendy, svatby, oslavy i firemní akce. V hotelu jsou turistické pokoje, rodinné pokoje, deluxe pokoje a apartmá. Na každém pokoji je vlastní koupelna a LCD-TV. Wellness zóna s whirlpool bazénem, finskou saunou a unikátní šungitovou jeskyní. Hotelová restaurace, tři letní venkovní terasy s obsluhou, kamenný vinný sklep i rychlé občerstvení pro turisty. Velký sál s projektorem, menší salonky. Dětské hřiště, fotbalové hřiště, venkovní posezení s grilem. WiFi v celém areálu.
Cena: Ceny jsou včetně snídaně! Celoročně: pokoje 2-lůžkové turistické 2.100 Kč/pokoj/noc, 2-lůžkové Standard 2.100-2.600 Kč/pokoj/noc, rodinné Standard 2.400-2.600 Kč/pokoj/noc (3. a 4. osoba 700 Kč/noc), 2-lůžkové Deluxe s dřevěnou vanou 3.100 Kč/pokoj/noc. Parkování zdarma. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení a energií) a platí i při ubytování jen na 1 noc. Sledujte výhodné pobytové balíčky na stránkách hotelu.
Adresa: Hotel Zlatý Orel, Ostravice 242, osada Mazák, 739 14 Ostravice. Kontaktní osoba: Petra Hradilová.
Poznámky: Platená inzercia.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

90 % (23. 3. 2022, 13.29)
Používateľ tu bol ubytovaný od 3. februára 2022 do 6. februára 2022.
Pobyt na historickém zámečku je nádherný pocit, navíc v takovém krásném prostředí v obležení hor. V zimě to má jedinou nevýhodu, a to posledních pár set metrů příjezdové cesty, která je poměrně prudká a někdy jsou tak potřeba sněhové řetězy. Ale ten klid a výhled za to stojí. Personál se k vám chová královsky, pocit pobytu na šlechtickém sídle to tak umocňuje. Jídlo v restauraci vynikající a za překvapivě příjemné ceny.
Pomer cena / kvalita90 %Čistota90 %Personál100 %Okolité prostredie90 %Stravovanie100 %

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Zámocký hotel Zlatý Orol, Ostravice
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...