– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Chalupa Jesienka, Vrbovce - Kamenec

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %

Chalupa Jesienka, Vrbovce - Kamenec

Chalupa Jesienka [Zväčšiť - nové okno]
8
Umiestnenie: V Bielych Karpatoch, na samote Kamenec, v krásnom prostredí myjavských kopaníc medzi obcami Vrbovce a Myjava (časťou Turá Lúka), 11 km od hraníc s Českom. V okolí sú četné cyklotrasy. Vrbovce 6 km, Myjava 8 km. Zrúcanina hradu Branč 8 km, Čachtický hrad 20 km.
Ubytovanie: Romantická štýlová chalupa pre max. 8 osôb. Spálňa (3 lôžka + prístelok), obývacia miestnosť (2 rozkladacie 2-lôžka, kozub na drevo, FTV), spoločenská miestnosť (jedálenský kút, posedenie), kuchyňa (mikrovlnka, chladnička, varná kanvica, el. dvojplatnička, hriankovač, pec na drevo, rádio+CD), kúpeľňa (vaňa, umývadlo, WC, elektrický ohrievač, bojler na teplú vodu), terasa (posedenie, ohnisko). Pri chalupe je veľká záhrada s potôčikom obklopená stromami. Chalupa je v prevádzke v mesiacoch 05-10.
Cena: Letná sezóna: 50 EUR/chalupa/noc, iba týždenné pobyty (so-so). Mimo sezónu: 2-6 nocí 60 EUR/chalupa/noc, 7 a viac nocí 50 EUR/chalupa/noc. Pes (povolená len malá rasa) 2 EUR/noc. Doplácá sa el. energia podľa skutočnej spotreby. V cene je povlečenie, rekreačný poplatok sa neplatí. Českí hostia môžu platiť v českých korunách.
Adresa: Chalupa Jesienka, Katarína Strelová, Kamenec 583, 906 06 Vrbovce
Aktualizácia:
Odporučte toto ubytovanie:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Chalupa Jesienka, Vrbovce - Kamenec
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...