– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Horská chata na Veľkom Inovci, Zlaté Moravce - Veľký Inovec

55 % (4)

Horská chata na Veľkom Inovci (870 m), Zlaté Moravce - Veľký Inovec

mob. +421 905 902 127 (chata), +421 903 067 120 (KST) chladekludo@post.sk
Horská chata na Veľkom Inovci [Zväčšiť - nové okno]
30
Umiestnenie: V centru pohoří Pohronský Inovec, 150 m od vrcholu Velkého Inovce, daleko od civilizace. V okolí hustá síť turistických a cyklistických tras, kolem chaty prochází známá dálková Rudná magistrála.
Ubytovanie: Horská chata s kapacitou 30 lůžek ve 3 pokojích pro nenáročné, možné ji ještě rozšířit o přespání v podkroví. V chatě je voda, elektřina i Internet. Výborná restaurace s levnými cenami. Na horské chatě panuje krásná atmosféra a pracuje zde příjemný personál. Chata bývá v provozu zpravidla o víkendech, otevírací dobu je však potřebné si předem ověřit.
Cena: S vlastním spacákem 3,3 EUR/os/noc, s lůžkovinami 5 EUR/os/noc.
Adresa: Turistická chata na Veľkom Inovci (horská chata Veľký Inovec, turistická chata Velký Inovec), MO KST Hviezdoslavova 26, 953 01 Zlaté Moravce 1. Bývalý chatař: Jozef Cigáň. Provozovatel: KST Zlaté Moravce (Klub slovenských turistov).
Poznámky: Foto: Tomáš Trstenský, 2007, Hiking.sk. Od jara 2013 je chata mimo provoz! Občerstvení je možné získat jen sporadicky, pokud na chatě pracují dělníci a provádí opravy.
Aktualizácia:
Odporučte toto ubytovanie:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

10 % (25. 9. 2021, 22.47)
Používateľ tu bol ubytovaný od 25. septembra 2021 do 25. septembra 2021.
Nerad pisem negativne recenzie, ale dneska sme boli s detmi na tejto chate a chceli sme sa najest. No ten starsy pan, ktory nas obsluhoval, asi nemal svoj den. Od zaciatku bol protivny, vynadal nam, ze tak neskoro na turu sa nechodi (boli asi 2 hodiny poobede), ked som sa spytal, ci je gulas stiplavy, tak mi frkol, ze nevie, on to nevaril. Ocividne sa mu nechcelo. Fajn. Beiem to. Ale naco tam potom pracuje?? Lebo ked sa uz raz rozhodol stat za tym pultom, musi s tym ratat, ze pridu ludia, ktori budu mar otazky charakteru: kde je wecko, ci maju este kofolu, alebo ze priblizne kedy bude polievka hotova. Ked tomuto panovi tieto otazky lezu na nervy, nemal by tam radsej pracovat, ako spravat sa k ludom jak sedlak. S pozdravom, Zoli
Pomer cena / kvalita40 %Personál10 %
(29. 7. 2013, 11.23)
Chata je jednoducho zavretá, bez akýchkoľvek informácií. Boli sme tam tento víkend a dosť nás to v tom teple prekvapilo, keďže sme tam rátali s doplnením zásob.
(12. 5. 2013, 15.16)
Používateľ tu bol ubytovaný od 29. septembra 2011 do 30. septembra 2011.
Dobrý deň, v minulosti sme navštívili chatu viackrát, a boli sme veľmi spokojní nekomerčnou atmosférou a rodinným prostredím pokiaľ ide o jedlo i nápoje. Žiaľ, celá skupina sme začiatkom apríla 2013 cez víkend vybrali na túru smerom k tejto chate, no boli sme nepríjemne prekvapení. Chata bola zatvorená a nedozvedeli sme sa prečo, pretože podľa webovej stránky je chata cez víkend prístupná. Bol síce ešte sneh, ale príjemný čas na lesnú prechádzku. Podobne sme sa pri chate stretli s viacerými inými turistami, ktorí sa tiež smutne konštatovali, že cieľ ich výletnej cesty nebol naplnený.
100 % (29. 9. 2012, 12.02)
Bola som velmi spokojná. Ubytovanie, strava, príjemná obsluha, aj kolektív - všetko na výbornú. Som ale velmi sklamaná a nahnevaná, že sa zavrela, a to od 23.9 2012. Nemám žiadne informácie, kedy sa znova otvorí, ak to niekto vie, nech sem prosím napíše, ďakujem.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Horská chata na Veľkom Inovci, Zlaté Moravce - Veľký Inovec
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...