– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Chalupa Slovenka, Čierny Balog - Vydrovo

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %
Chalupa Slovenka [Zväčšiť - nové okno]
10 0
Umiestnenie: Vo Vydrovskej doline v Čiernom Balogu, 300 m od stanice Čiernohronskej železničky, ktorá jazdí priamo pod oknami smerom do Lesníckeho skanzenu (vzdialenosť 1,6 km), bezprostredne pod Náučným chodníkom o histórii a tradíciách obce. Do 400 m je obchod, lekár, lekáreň, kostol, bankomat, obecný úrad.
Ubytovanie: Chalupa s celoročnou prevádzkou pre 8-10 osôb. V prízemí chaty je veľká spoločenská miestnosť s krbom, TV, vybavená kuchyňa s dedinským sporákom na pevné palivo, predsieň a WC. V podkroví je oddychová časť (izby 4x2 lôžka, 2 kúpelne, možnosť doložiť 2 prístelky, postieľku). Vo dvore môžu parkovať 3-4 autá. Za domčekom je záhradka pre detské hry a prístrešok na opekačky. Urobíme všetko pre priateľskú a pohodovú atmosféru.
Cena: Leto (01.05.-30.09.): 12 EUR/os/noc, min. 4 osoby, min. 2 noci. Zima (22.12.-15.03.): 14 EUR/os/noc, min. 5 osôb, min. 2 noci. Silvester (27.12.-02.01): 18 EUR/os/noc, min. 8 osôb, min. 3 noci. Vianoce, Veľká noc: 16 EUR/os/noc, min. 8 osôb, min. 3 noci. Mimosezóna bez vykurovania: 10 EUR/os/noc, min. 4 osoby, min. 2 noci. Mimosezóna s vykurovaním: 12 EUR/os/noc, min. 5 osôb, min. 2 noci. Zľava 50 % na dieťa do 12 rokov. Ceny sú konečné (obsahujú aj obliečky na postele, rekreačný poplatok a energie).
Adresa: Chalupa Slovenka, Zuzana Giertlová, Vydrovo 92/24, 976 52 Čierny Balog
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Chalupa Slovenka, Čierny Balog - Vydrovo
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...