– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Domek v Třeboni, Třeboň

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %
Domek v Třeboni [Zväčšiť - nové okno]
8
Umiestnenie: V kraji rybníků a lesů na okraji Třeboně, v chráněnné krajinné oblasti Třeboňsko. Vlaková stanice Třeboň 1 km, autobusová zastávka 1,2 km. V Třeboni jsou restaurace, obchody, zámek, zámecký park, městské opevnění. Možnost koupání (přírodní v rybníce i koupaliště).
Ubytovanie: Domek se třemi pokoji maximálně pro 8 osob. Pokoje jsou 3-lůžkové, jeden má balkon. Společná vybavená kuchyň (mikrovlnka, rychlovarná konvice, lednička, kombinovaný sporák, spižírna), koupelna, 2 WC, 2 TV. Možnost vytápění elektrickým kotlem s ústředním topením. Venku je uzavřená zahrada (posezení s grilem), ohniště, pískoviště, zahradní houpačka. Uzamykatelná úschovana kol. Parkování před domem na oploceném pozemku.
Cena: Celoročně: týdenní pobyt 11.200 Kč/dům/týden, víkendový pobyt 4.000 Kč/dům/víkend. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Připlácí se energie podle skutečné spotřeby. Povlečení je v ceně. Víkendový pronájem jen mimo letní prázdniny, o letních prázdninách pouze pobyty od soboty do soboty. Na Vánoce a Silvestr se domek nepronajímá.
Adresa: Domek v Třeboni, Václav Dlouhý, Sídliště 1158, 379 01 Třeboň
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Domek v Třeboni, Třeboň
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...