– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Wellness hotel Renospond, Zderaz

?? %
+420 469 321 282 (recepce), mob. +420 777 848 384 renospond@renospond.cz
Wellness hotel Renospond [Zväčšiť - nové okno]
140 3
Umiestnenie: V krásné přírodě Českomoravské vysočiny, na pomezí louky a lesa u hranice přírodní rezervace, 600 m od od klidné vsi Zderaz. V sousedství pískovcové skály Toulovcovy maštale, mnoho značených turistických a cyklistických tras. Ve Zderazi jsou pískovcová skalní obydlí i obchod. Autobusová zastávka 1 km. Divoký kaňon Pivnická rokle 3 km, Šilinkův důl (údolí se stezkou s řetězy a žebříky) 5 km.
Ubytovanie: Hotelový komplex s hotelovými pokoji i turistickou ubytovnou (viz samostatný inzerát), wellness, koupalištěm, sportovním areálem i zázemím pro děti. Wellness centrum s klubovou vířivkou, privátní saunou, pestrou nabídkou masáží, perličkových koupelí, soláriem i posilovnou. Velký sportovní areál (volejbalové hřiště, venkovní stolní tenis, kulečník, fotbálek, přírodní koupaliště). Pro děti dětské hřiště i vnitřní dětský koutek. Možnost domluvení jízd na koni v jezdecké stanici Pastvisko. WiFi zdarma. Hotel je vhodný pro rodinnou rekreaci i firemní akce a oslavy (3 salónky s ozvučením pro 30+50+60 osob), ozdravné pobyty pro seniory.
Cena: Ceny jsou včetně snídaně! Pokoje se sdílenou koupelnou pro 2 pokoje: 450-500 Kč/os/noc, přistýlka 400 Kč/noc, děti do 12 let 320 Kč/noc. Pokoje s vlastní koupelnou: 600 Kč/os/noc, přistýlka 400 Kč/noc, děti do 12 let 320 Kč/noc. Večeře 170 Kč (děti do 12 let 90 Kč). Dětská postýlka 200 Kč/pobyt. Pes 100 Kč/noc. Rekreační poplatek 10 Kč/os/noc. Při pobytu jen na 1 noc +200 Kč/os. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby. Pro skupiny nad 10 osob na min. 3 noci slevy.
Adresa: Hotel Renospond, Zderaz 119, 539 44 Proseč u Skutče. Odpovědná osoba: Sabina Shorná.
Poznámky: Platená inzercia.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Wellness hotel Renospond, Zderaz
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...