– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Hotel Konsul ***, České Velenice

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

99 % (1)
Hotel Konsul *** [Zväčšiť - nové okno]
45 0
Umiestnenie: V Českých Velenicích, v centru města, 250 m od řeky Lužnice a česko-rakouské hranice. České Velenice tvoří městskou aglomeraci s rakouským okresním městem Gmünd a jsou známy jako město zeleně, alejí a parků. Vlaková stanice České Velenice 700 m. Aquapark Gmünd 1 km. Okolí vhodné k vyjížďkám na kolech či procházkám, koupání (nedaleké pískovny), sběru hub či lesních plodin.
Ubytovanie: Hotel s kapacitou 45 lůžek v pokojích (1- až 3-lůžkových) a dvoupokojových apartmánech (4-lůžkových). V každém pokoji a apartmánu je koupelna (toaleta, sprchový kout), některé pokoje mají kuchyňku. Hotelový bar s wifi a TV. V hotelu je wellness a fitness centrum (masáže, pedikúra, solárium, solná jeskyně, hřiště na tenis, stolní tenis, posilovna). Možnost zapůjčení kola nebo auta. V objektu se nachází čínská restaurace Zlatý drak s venkovním posezením pod pergolou (možnost stravování). Hotel je vhodný pro semináře a školení (do 28 osob).
Cena: Celoročně: 1-lůžkový pokoj 495 Kč/noc (při ubytování jen na 1 noc 550 Kč), 2-lůžkový 605 Kč/pokoj/noc (jen 1 noc 751 Kč/pokoj), 3-lůžkový 715 Kč/pokoj/noc (jen 1 noc 880 Kč/pokoj), apartmán 1.375 Kč/apartmán/noc (jen 1 noc 1.320 Kč/apartmán). Ceny jsou včetně DPH. Rekreační poplatek městu České Velenice 4 Kč/os/noc. Příplatek za pokoj s kuchyňkou 110 Kč/noc.
Adresa: Hotel Konsul *** (nesprávně i jako hotel Konzul), Jiří Kovář, třída Československých legií 1, 378 10 České Velenice
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

99 % (21. 1. 2013, 11.01)
Pokoje čisté, vše naprosto dezinfikované a řádně uklizené. Ačkoli je to ve středu Velenic, je tam absolutně dbáno na bezpečnost, jak v hotelu tak na hotelovém parkovišti jsou všude kamery. K hotelu patří malé ale zajímavé muzeum, pohodlná kavárna, půjčovna kol atd. Nepojedete domů nespokojeni, určitě se vám tam bude líbit také.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Hotel Konsul ***, České Velenice
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...