– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Rekreačné stredisko a kemp ORMET, Teplý Vrch

?? %

Rekreačné stredisko a kemp ORMET, Teplý Vrch

+421 475 696 278, mob. +421 905 352 486 ormet@centrum.sk
Rekreačné stredisko a kemp ORMET [Zväčšiť - nové okno]
150
Umiestnenie: V obci Teplý Vrch v juhovýchodnej časti Slovenského rudohoria, v doline riečky Blh. Neďaleko rekreačného zariadenia je prírodná rezervácia s lesnými porastami s drevinami Hicírie a veľkou zvernicou s chovom danielej, diviačej a muflónovej zveriny. Na spestrenie pobytu doporučujeme okruh cez obce Drienčany, Kraskovo, Rimavské Brezovo a Kyjatice späť na Teplý Vrch (historické kostolíky a zvonice).
Ubytovanie: Chatky: 4-lôžkové vybavené chladničkou, vešiakom, stolom so stoličkami a skriňou. Niektoré chatky s vlastnou kuchyňkou. Sociálne zariadenie vzdialené cca 10 metrov.
Autokemping: 100 stanových jednotiek s el. prípojkami, miesto pre karavany a obytné prívesy, sprchy, umyvárne. Areál ORMET ponúka možnosť kúpania, člnkovania, rybolovu, surfovania, vodného bicyklovania. V areáli sa nachádza vodná šmýkačka (tobogán) s dĺžkou 72 m a požičovňa športových potrieb.
Cena: Chatky: 4-posteľová 30 EUR/chatka/noc, 4-posteľová s kuchynkou 33,19 EUR/chatka/noc, od 1.7. do 26.8. len pobyty od soboty do soboty. V cene je vstup na pláž a plážový príplatok. Raňajky 3 EUR, obed 4 EUR, večera 3 EUR. Camping: osoba 1,33 EUR/noc, dieťa do 12 rokov 0,66 EUR/noc, stan 3,98 EUR/noc, el. prípojka 3,32 EUR/noc, plážový poplatok 1 EUR, vstupné na pláž 2 EUR.
Adresa: Rekreačné stredisko Ormet a kemp Ormet, Teplý Vrch. Majiteľ: Štefan Oštrom, Vinica 36, 979 01 Rimavská Sobota.
Aktualizácia:
Odporučte toto ubytovanie:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

Miloš (6. 8. 2012, 10.01)
Používateľ tu bol ubytovaný od 3. augusta 2010 do 5. augusta 2010.
Na stanovačku dobré, poloha na slnečnom pobreží, zíde sa tu altánok a čln. WC je udržiavané. Kempujú tu rybári. Západy slnka sú nádherné. Počasie je menej daždivé a teplejšie ako niekde pri horách. - neprístupné pre psov a psíčkov.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Rekreačné stredisko a kemp ORMET, Teplý Vrch
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...