– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Ranč Podkoreňová, Brezno - Podkoreňová

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %
Ranč Podkoreňová [Zväčšiť - nové okno]
10 0
Umiestnenie: V odľahlej časti Brezna smerujúcej pod kopec Koreňová (860 m), na rozhraní Veporských vrchov a Nízkych Tatier. Autobusová zastávka 2,5 km (na ceste Brezno - Pohronská Polhora), vlaková zastávka Brezno-mesto 4 km.
Ubytovanie: Starý sedliacky dvor, na ktorom chováme kone, ovce, sliepky, zajace a iné hospodárske zvieratá. Celoročná možnosť ubytovania v apartmánu pre 7 ľudí + 3 prístelky. Apartmán je kompletne vybavený starým rustikálnym nábytkom, obsahuje 3 izby, TV, WiFi, el. kúrenie, krbovou vložku, kúpeľňu, WC a plne zariadenú kuchyňu. Poriadame aj detské letné tábory (4-5 týždňov cez letné prázdniny). Jazdenie na koňoch a výučba je zabezpečená licencovaným trénerom s možnosťou priameho výbehu do okolitej prírody, aj v zime. Krásny výhľad na hrebeň Nízkych Tatier (z ranča ich máme naozaj ako na dlani).
Cena: Sezóna (01.07.-31.08., okrem táborov): 9 EUR/os/noc, min. 6 osôb, min. 6 nocí. Mimosezóna (01.09.-30.06.): 9 EUR/os/noc, min. 4 osoby, min. 2 noci. Apartmán sa prenajíma vždy iba ako celok. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, povlečenia aj vykurovania).
Adresa: Ranč Podkoreňová, Roman Porhajaš a Milan Ševčík, Podkoreňová 2196/76, 977 01 Brezno
Poznámky: Ranč bol v roku 2014 predaný.
Aktualizácia:
Odporučte toto ubytovanie:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Ranč Podkoreňová, Brezno - Podkoreňová
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...