– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Chalupa U Štefkov, Stožec

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %

Chalupa U Štefkov, Stožec

Chalupa U Štefkov [Zväčšiť - nové okno]
19 0
Umiestnenie: V horské vsi Stožec v národním parku Šumava. Vlaková zastávka 450 m (trať Černý Kříž - Nové Údolí), autobusová zastávka 550 m. Stožec je výborným východiskem pro turistické, cyklistické i lyžařské běžecké výlety. Sjezdovka v Českých Žlebech 5 km.
Ubytovanie: Chalupa s výhledem na hory až pro 19 osob, rozdělená na 2 apartmány. První apartmán je 8-lůžkový (2-lůžkový pokoj + 6-lůžkový pokoj s manželskými postelemi a palandou), druhý je 9-lůžkový (2-lůžkový pokoj, 3-lůžkový pokoj s dětskou postýlkou a 4-lůžkový pokoj s manželskou postelí a palandou). V každém apartmánu je koupelna, vybavená kuchyně (mikrovlnka, lednice, mrazák atd.) a TV. Bezplatné Wi-Fi v celém domě. Kolem chalupy je velký zatravněný pozemek (zahrada) s dětským hřištěm a altánkem. Možnost ubytování i ve 4-lůžkové zahradní chatce (viz druhý inzerát).
Cena: Celoročně: 300 Kč/os/noc, děti 2-6 let 150 Kč/noc. Povlečení i rekreační poplatky jsou zahrnuty v ceně. Připlácí se elektřina 50 Kč/pokoj/noc, dřevo podle spotřeby. Ceny platí při ubytování 2 a více osob v apartmánu na 2 a více nocí.
Adresa: Chalupa U Štefků (apartmány U Štefků), Blanka Štefková, Stožec 53, 384 44 Stožec
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Chalupa U Štefkov, Stožec
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...