– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Ubytovanie v súkromí, Buk pri Vimperku

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

99 % (2)

Ubytovanie v súkromí, Buk pri Vimperku

Ubytovanie v súkromí [Zväčšiť - nové okno]
8 0
Umiestnenie: Na okraji obce Buk, 5 km od Vimperka v chráněné krajinné oblasti Šumava s výhledem na Boubín. V místě je obchod s potravinami a hospůdka. V okolí spousta pěkných cyklostezek, dobré podmínky pro jízdu na in-line bruslích, možnost koupání v místním koupališti. V obci je nově vybudované dětské hřiště. Lyžařské vleky - dostupnost do 20 km: areály Zadov, Nové Hutě, Horní Vltavice, Kubova Huť.
Ubytovanie: Apartmán max. pro 8 osob v suterénu rodinného domku, se samostatným vchodem. V horní části domu bydlí majitel. V apartmánu jsou dva 4-lůžkové pokoje, dětská postýlka, sociální zařízení, plně vybavená kuchyň s jídelním koutem, TV, DVD, WiFi. K dispozici je oddělený úsek zahrady s posezením a možností pro grilování (grilovací kámen). Dětský koutek vybavený houpačkou a skluzavkou. Za domem je malé fotbalové hřiště. Vlastní parkoviště.
Cena: Mimo léto a Silvestr (měsíce 09-06): 160 Kč/os/noc, cena je garantována i při ubytování jen 1 osoby samostatně v celém apartmánu, i jen na 1 noc. Léto (měsíce 07, 08): 8 osob v apartmánu 6.000 Kč/apartmán/týden, při menším počtu osob možnost slevy až na 4.500 Kč/apartmán/týden. Silvestr: dohodou. Ceny jsou konečné (zahrnují veškeré poplatky, energie, zimní vytápění i povlečení).
Adresa: Ubytování v soukromí (apartmán), Václava Kavanová, Buk 69, 383 01 Prachatice
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

100 % (18. 7. 2014, 21.39)
Používateľ tu bol ubytovaný od 9. júna 2014 do 14. júna 2014.
Bezvadné!!!Už dlouho jsme se nesetkali s tak příjemnými lidmi.Pokud by se dalo dát víc jak 100%,dala bych ! Děkuji,že jsme měli možnost zde pobýt. VŠEM VŘELE DOPORUČUJI !!!
98 % (17. 9. 2012, 17.11)
Používateľ tu bol ubytovaný od 5. mája 2012 do 8. mája 2012.
Moc příjemné ubytování s veškerým potřebným vybavením, příjemné prostředí v domě i na zahrádce. Ochotní majitelé.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Ubytovanie v súkromí, Buk pri Vimperku
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...