– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Ubytovňa Ještetice, Solnice - Ještetice pri Kvasinách

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %
Ubytovňa Ještetice [Zväčšiť - nové okno]
40 0
Umiestnenie: V obci Ještětice v podhůří Orlických hor, v blízkosti firmy Škoda Kvasiny (1,5 km). V blízkosti: restaurace 100 m, autobusová zastávka 200 m. Parkování je zajištěno přímo na pozemku ubytovacího zařízení.
Ubytovanie: Ubytovna s kapacitou 40 lůžek ve zrekonstruovaných pokojích. Pokoje jsou 2-lůžkové s vlastním sociálním zařízením a vlastní kuchyňkou (mikrovlnná trouba, jednoplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, lednice). Ubytovna je vhodná především pro stavaře a pracovníky Škoda Kvasiny pro dlouhodobé pobyty. V budově se nachází i levnější pokoje nižší kvality (viz druhý inzerát).
Cena: Celoročně: 1 osoba na pokoji 264,50 Kč/noc, 2 a více osob na pokoji 149,50 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek, 15% DPH a povlečení) a platí při ubytování na 7 a více nocí. Dlouhodobé pobyty se slevou.
Adresa: Ubytovna Ještětice, Jiří Arnošt, Ještětice 14, Solnice
Poznámky: Ubytovna je v roce 2020 dlouhodobě obsazena.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

George (29. 3. 2018, 07.03)
Pozor autor inzeratu klame !!! Ubytovna je na adrese Jestetice 106 !!! Najblizsia zastavka je vzdialena viac ako pol kilometra a zavod skoda auto je vzdialeny cca 5km!!!

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Ubytovňa Ještetice, Solnice - Ještetice pri Kvasinách
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...