– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovňa Renospond, Zderaz

90 % (1)
+420 469 321 282 (recepce), mob. +420 777 848 384 renospond@renospond.cz
Turistická ubytovňa Renospond [Zväčšiť - nové okno]
55 0
Umiestnenie: V těsném sousedství hotelu Renospond, v pěkné přírodě na okraji lesa patřícího do přírodní rezervace Maštale, 600 m od okraje obce Zderaz na Vysočině. V lese za hotelem prochází cyklostezka Maštale, v blízkosti mnoho turistických cest skalními městy.
Ubytovanie: Turistická ubytovna (depandance) se zázemím wellness hotelu, k němuž patří (viz samostatný inzerát). V ubytovně je 19 pokojů se společným soc. zařízením (sprchy a WC, zvlášť pro muže a ženy). Na pokojích je TV, některé pokoje jsou s balkónem. V přízemí budovy je obrovský dětský koutek (herna), společné posezení a wellness centrum s vířivkou, privátní saunou, masážemi, soláriem i posilovnou. Bezplatné WiFi. V budově hotelu (přes dvůr) se nachází restaurace (možnost snídaní, obědů i večeří) i zázemí pro konference. V areálu se nachází velký sportovní areál s koupalištěm a hřišti.
Cena: Ceny jsou včetně snídaně! Celoročně: 390 Kč/os/noc, přistýlka 300 Kč/noc. Večeře 170 Kč (děti do 12 let 90 Kč). Dětská postýlka 200 Kč/pobyt. Pes 100 Kč/noc. Rekreační poplatek 10 Kč/os/noc. Při pobytu jen na 1 noc +200 Kč/os. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby. Pro skupiny nad 10 osob na min. 3 noci slevy.
Adresa: Depandance hotelu Renospond - turistická ubytovna, Zderaz 119, 539 44 Proseč u Skutče. Odpovědná osoba: Sabina Shorná.
Poznámky: Platená inzercia.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

90 % (25. 1. 2022, 17.09)
Používateľ tu bol ubytovaný od 29. augusta 2021 do 31. augusta 2021.
Jsem moc rád, že takový turistický hotel ještě existuje. Ubytování není žádný velký luxus, ale pokud nevadí chodit se sprchovat mimo pokoj, tak vše ostatní bylo fajn. V pokoji bylo poměrně dost místa a bylo tu uklizeno. Byli jsme tu ubytováni více rodin zaráz a super byla velká (a dobře odhlučněná) dětská herna v přízemí, kde se děti parádně zabavily. V sousední budově zázemí recepce a cenově příznivé restaurace. Za nemnoho peněz hodně muziky:)
Pomer cena / kvalita100 %Čistota80 %Personál90 %Okolité prostredie80 %Stravovanie80 %

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Turistická ubytovňa Renospond, Zderaz
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...