– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Vojenská ubytovňa, Chomutov

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %

Vojenská ubytovňa, Chomutov

Vojenská ubytovňa [Zväčšiť - nové okno]
36 0
Umiestnenie: V Chomutově na úpatí Krušných hor, 1 km od centra města i 1 km od Kamencového jezera. Kamencové jezero vzniklo v prostoru těžby kamence a nyní je významným lázeňským a rekreačním střediskem. Po roce 1989 v Chomutově došlo k útlumu těžkého průmyslu a významnému zlepšení životního prostředí. V Chomutově najdeme i Podkrušnohorský zoopark, rekreační zónu v Bezručově údolí i historické památky.
Ubytovanie: Ubytovna s kapacitou 36 lůžek ve 2- a 3-lůžkových pokojích. Společné sociální zařízení na patře. Možná příprava jídla ve společné kuchyni na patře.
Cena: Pokoj 2-lůžkový 205 Kč/os/noc, 3-lůžkový 185 Kč/os/noc. Dítě 3-12 let 50% sleva. Ceny platí celoročně i při ubytování jen na 1 noc. Ceny jsou konečné (obsahuje i DPH, ložní prádlo a ručníky).
Adresa: Vojenská ubytovna Chomutov (posádková ubytovna), Kosmonautů 4181, 430 01 Chomutov. Provozuje Armádní servisní příspěvková organizace Praha, oddělení Pražská 2768, Žatec.
Poznámky: Ubytovna již není spravována armádní organizací.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Vojenská ubytovňa, Chomutov
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...