– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Penzión U Lesa, České Budejovice - Zavadilka

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %

Penzión U Lesa, České Budejovice - Zavadilka

Juhočeské rybníky / Blanský les / Hluboká nad Vltavou Ukázať na mape
Penzión U Lesa [Zväčšiť - nové okno]
17 0
Umiestnenie: Na okraji Českých Budějovic, v části Zavadilka. MHD 5 min, restaurace 5 min, velké nákupní centrum a multikino 500 m lesem. V okolí les, rybníky (Vrbenské rybníky, Haklovské rybníky a mnoho dalších), cyklotrasy, přírodní rezervace s naučnou stezkou. Přímo kolem penzionu vede cyklostezka do centra Českých Budějovic. Hluboká nad Vltavou 8 km.
Ubytovanie: Penzion se 3 druhy ubytování. Penzion je v provozu 01.07.-30.09., mimo tuto dobu jen výjimečně (funguje jako studentská kolej). Bezplatný WiFi internet, k dispozici počítač s internetem na chodbě. Posezení na zahradě, možnost zapůjčení grilu. Podkroví: velká místnost s půdičkou, kuchyňským koutem a sprchovým koutem s WC, kde se vyspí 7-10 lidí. 2-lůžkové pokoje: 3 pokoje s možností přistýlky, společný kuchyňský koutek na chodbě (lednice, vařič, mikrovlnka, konvice, nádobí), společná koupelna s vanou, samostatné WC. 4-lůžkový apartmán: vlastní vchod, v přízemí je kuchyně s jídelním koutem, sprchový kout, WC a vchod na vlastní terasu s posezením a slunečníkem, z kuchyně vedou točité schody do ložnice s balkónem, v ložnici je palanda s výsuvným lůžkem a válenda.
Cena: Podkroví (max. 10 osob): celé podkroví 1.200 Kč/podkroví/noc, zapůjčení lůžkovin 100 Kč/os/pobyt (možno použít vlastní spacáky). 2-lůžkový pokoj: 2 osoby 320 Kč/os/noc (jen 1 osoba 500 Kč/noc), přistýlka 150 Kč/noc, lůžkoviny jsou v ceně. Apartmán (4 osoby): 990 Kč/apartmán/noc, lůžkoviny jsou v ceně. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Pes 50 Kč/noc. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc. Při ubytování na 6 a více nocí sleva 10 %.
Adresa: Penzion U Lesa (dříve Penzion Na Zavadilce), Zuzana Balounová, Zavadilka 2150, 370 00 České Budějovice.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Penzión U Lesa, České Budejovice - Zavadilka
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...