– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Stredná odborná škola - ubytovňa, Stará Turá

50 % (2)

Stredná odborná škola - ubytovňa, Stará Turá

+421 32 776 3077 office@sosst.sk
Stredná odborná škola - ubytovňa [Zväčšiť - nové okno]
180 0
Umiestnenie: Priamo v meste Stará Turá, obchody a reštaurácie od 300 m do 1,5 km, vlastná kuchyňa (jedáleň) - raňajky, obedy, večere, bufet (pre komerčné ubytovanie po predbežnej dohode).
Ubytovanie: Ubytovňa školy s kapacitou 12 lôžok pre verejnosť cez školný rok, v čase prázdnin až 180 lôžok. 2- až 3-lôžkove izby, kuchynky, spoločné soc. zariadenia.
Cena: 7 EUR/os/noc + 0,50 EUR poplatok mestu. Pri organizovaných skupinách možnosť dohodnúť zľavu.
Adresa: Ubytovňa, Stredná odborná škola (dříve ZSŠ elektrotechnická), Ing. Milan Duroska, Sportová 675, 916 01 Stará Turá
Aktualizácia:
Odporučte toto ubytovanie:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

(26. 9. 2019, 07.11)
Díval jsem se na hodnocení ostatních uživatelů. Často jsem narážel na 100%. Proto, i když jsem to ve svém příspěvku dostatečně slovně vyjádřil, chci ještě dodat, že já jsem chápal oněch 50% za slušný tuzemský standard, který lze ve školských internátech v našich zemích očekávat, a těch 60, 70, a snad i 80 za něco navíc. V tomto konkrétním zařízení jsem byl naprosto spokojen, a právě se chystám tam strávit další týden dovolené. To pro doplnění a na vysvětlenou.
50 % (29. 8. 2019, 15.49)
Používateľ tu bol ubytovaný od 11. júla 2016 do 17. júla 2016.
Na internátu jsem strávil před třemi lety týden. (11.07. –17.07. 2016). Poskytované služby odpovídaly průměrnému slušnému standardu, obvyklému ve školských zařízeních obou našich republik. V přízemí objektu tehdy probíhala rekonstrukce. Wi-fi bylo dostupné pouze v nejbližším okolí vrátnice. Celkově jsem byl spokojen, a v současné době se do tohoto zařízení chystám znova. Na stránkách školy jsem si dnes povšiml, že se cena ubytování nezměnila, ale poplatek městu vzrostl z původních 0,33 EUR na současných 0,5 EUR. Internát je umístěn na opačné straně od centra města nežli železniční nádraží, leží ve vzdálenosti celkem 1,8 km od nádraží, (mapy.cz - pěšky.) Samotné centrum města je od internátu zhruba v poloviční vzdálenosti. Stravovali jsme se, (o prázdninách,) mimo objekt ubytovny. Večeře byly v centru v pizzerii Andiamo k naší naprosté a všestranné spokojenosti. Protože jsme se stravovali celá skupina jednotně, a večeře byly zahrnuty v ceně pobytu, nemohu komentovat tehdejší cenovou úroveň. Na stránkách pizzerie ale je k dispozici celý současný jídelní lístek obsahující i polední menu o všedních dnech. Vrcholem tehdejšího pobytu bylo Bradlo, Košariská a zřícenina hradu Čachtice. Na hrad jsme šli od vláčku z Višňového, což byla daleko příjemnější cesta, (1,7 km + 163 m stoupání převážně lesem,) nežli letos výstup z Čachtic od hlavní silnice, (2.4 km + 183 m stoupání, nejméně z poloviny v otevřené krajině,) který mi proti tomu připadal nekonečný. Od Čachtického nádraží je to dokonce ještě dál, celkem 3,7 km.
Pomer cena / kvalita50 %Čistota60 %Personál70 %Okolité prostredie70 %

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Stredná odborná škola - ubytovňa, Stará Turá
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...